AgriMaster® – nádrže na hnojivo DAM

Agrimaster 9000

Agrimaster je zařízení určené pro skladování a výdej tekutých hnojiv na bázi močoviny ( např. roztoku dusičnanu amonného s močovinou ), která s ohledem na své vlastnosti nelze skladovat v nádržích náchylných ke korozi.

Díky širokým možnostem použití hnojiva DAM se nádrže Agrimaster používají téměř ve všech zemědělských subjektech, které se zabývají pěstováním pšenice, řepky, kukuřice, cukrové řepy, brambor a také jiných zeleninových a sadařských kultur.

Bezpečnost – nádrž je velmi trvalá, což je zaručeno použitím vysoce kvalitního plyethylenu, který je odolný proti korozi, extrémním změnám teplot a ultrafialové záření. Nízká hmotnost a unikátní konstrukce zaručuje snadnou a bezpečnou přepravu prázdné nádrže bez použití těžké techniky. Na AgriMaster se vztahuje zárukou 10 let na těsnost nádrže. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis, plnou dostupnost náhradních dílů a příslušenství.

Rozměr dvouplášťové nádrže:  objem – 9000 l, průměr – 2,45 m, výška 2,95 m                                                                                            Rozměr jednoplášťové nádrže: objem – 9000 l, průměr – 2,30 m, výška 2,90m                                                                                                                                                              objem – 15000 l, průměr – 2,95 m, výška 2,75 m

 

Standardní výbava

  • revizní víko 16″
  • revizní víko 8″
  • 2″ plnící a sací nerezové nebo plastové potrubí s přípojkou v pracovní úrovni s 2″ kulovým kohoutem ukončeným hliníkovou spojkou typu STORZ ( 2″, 66 mm )

Volitelná výbava

  • žebřík
  • spojka z nerezové oceli typu STORZ 2″
  • Watchman Sonic Plus – ukazatel hladiny kapaliny a čidlo úniku
  • tepelná izolace vnitřní nádrže

Ke stažení:

Leták Nádrže na hnojivo Formát PDF

Leták: Katalog výrobků pro zemědělský sektor Formát PDF

Fotogalerie

Napište nám:

 

Napište nám
Sending