Kontejnery na recyklovaný odpad

Nádoby IgloLeader       

objem 1,5 m3

Kontejnery na sběr tříděného odpadu s kruhovým základem byly firmou Kingspan Environmental uvedeny do prodeje jako produkt velmi ekonomický a snadno obslužný. Nádoby IgloLeader o objemu 1,5m3 jsou vybaveny mechanismem vyprazdňování pomocí hydraulického ramenového nakladače, který umožňuje efektivní svoz odpadů. Díky tuhé konstrukci, moderní technologii  použité při jejich výrobě a polyethylenu nejvyšší kvality jsou kontejnery odolné vůči mechanickým nárazům a proměnlivým vlivům počasí.

Nádoby IgloLeader jsou UV stabilní, což znamená, že kontejnery nemění svou barvu vlivem slunečního záření. Díky jedinečnému designu a rozmanitosti barev se osvědčují na sídlištích i na pěších zónách. Lze též aplikovat speciální grafiku zatavenou do kontejneru, která umožňuje kontejner opatřit např. městským znakem či logem firmy.

iglo leader

Nádoby MiniLeader, EuroLeader a SuperLeader

 

MiniLeader        objem 1,5 m3    

EuroLeader        objem 2,5 m3

SuperLeader     objem 3,5m3

Nádoby jsou optimálně projektovány pro sběr tříděného odpadu. Hlavní specifické parametry jako design a funkčnost nádob byly pečlivě vyvíjeny mnoho let na základě zkušeností a tržních průzkumů. Nádoby jsou vybaveny dvoudílným dnem, které lze zajistit proti nežádoucímu vyprázdnění třetí osobou.  Stabilní tvar nádoby zabraňuje převrhnutí. Vhazovací otvory jsou přizpůsobeny různým druhům a rozměrům odpadu, např. lahvím (do 5 litrů). Ve standardním provedení mají nádoby MiniLeader 2 otvory a 2 popisy (grafiky). Oproti tomu mají nádoby EuroLeader a SuperLeader 4 otvory a 4 popisy (grafiky). Nádoby EuroLeader získaly prestižní ocenění pro Výrobek roku 1999 na Jarní konferenci Sdružení firem vyrábějících výrobky technologií rotačního tváření v Barceloně.

 

Kontejnery na recyklovaný odpad
Kontejnery na recyklovaný odpad

 

Nezávazná poptávka