Nádoby na všeobecný a tříděný odpad

 V Evropě nejpoužívanější víceúčelové nádoby pro třídění odpadů

 Vysoce kvalitní výroby pro ochranu životního prostředí

Nádoby Can Collector – lehké, snadno manipulovatelné a omyvatelné, vhodné pro použití s plastovými pytli. Snímatelný kryt s vyhazovacím otvorem je možné dodatečně vybavit uzávěrem. Ideální pro sběr plechovek, skleněných a plastových lahví, jakož i prošlých léků a použitých baterií.

 

Kryty Tidytop – nejlepší způsob změny standardního 205 litrového kovového sudu na nádobu pro třídění odpadů jako například hliníkových plechovek, plastových lahví, papíru a typických komunálních odpadů. Je ideální pro sběr použitých automobilových filtrů a nádob od olejů.

  • Dvoudílná konstrukce, která umožňuje sejmutí horní části nádoby
  • Spodní díl může být trvale připevněn k podlaze
  • Přizpůsobené k standardním 205 litrovým sudům
  • Odolnost proti nepříznivým atmosférickým podmínkám
  • Provedení v různých barvách
  • Možnost umístění grafiky jako např. logo firmy
  • Kulaté a obdelníkové vhazovací otvory

Sortiment výrobků zahrnuje nádoby na použitý motorový olej, nádoby na písek, sůl a silniční bariéry.

Estetika

Originální konstrukce a moderní design působí velmi esteticky a umožňuje umístění jedné nebo více nádob na exponovaných místech jako jsou například parkoviště, pozemní komunikace, obytné čtvrti, hotely, rekreační zařízení apod.

Životnost

Robustní a tuhá konstrukce, kvalitní polyetylén a technologie rotačního tváření používaná pro výrobu těchto nádob zajišťuje velkou odolnost proti mechanickému poškození a povětrnostním vlivům. Oproti kovovým nádobám jsou lehké a nekorodují. Lepidlo a sprejovou barvu lze lehce odstranit. Díky UV stabilizaci se vyznačují vysokou stálobarevností i za dlouhodobého působní slunečního záření.

Víceúčelovost

Díky vysoké mechanické a chemické odolnosti polyethylenu se nádoby uplatní pro sběr různých druhů odpadů vhodných pro další zpracování.

Úspora místa

Vzhledem k malé šířce pouhých 1,2 m jsou ideální pro použití na chodnících. Díky malým rozměrům, ale velkého objemu je možné je umístit i na malých plochách.

Barevná úprava

Nádoby jsou dostupné v libovolných výrazných barvách v závislosti na druhu odpadu, k jakému budou určeny. Nádoby mohou být označeny znakem města nebo názvem firmy.

Bezpečnost a hygiena

Nádoby titan splňují veškeré bezpečnostní a hygienické normy a předpisy.

Snadné vyprazdňování

Nádoby se vyprazdňují jednoduchým způsobem pomocí 2 standardních jeřábových ok. Po vyprázdnění se mohou snadno umístit zpět na původní místo.

Záruka

Na všechny nádoby pro třídění komunálního odpadu se poskytuje pětiletá záruka.

Galerie

 

Nádoby na tříděný odpad Formát PDF

Kontejnery na recyklovaný odpad

Nádoby IgloLeader       

objem 1,5 m3

Kontejnery na sběr tříděného odpadu s kruhovým základem byly firmou Kingspan Environmental uvedeny do prodeje jako produkt velmi ekonomický a snadno obslužný. Nádoby IgloLeader o objemu 1,5m3 jsou vybaveny mechanismem vyprazdňování pomocí hydraulického ramenového nakladače, který umožňuje efektivní svoz odpadů. Díky tuhé konstrukci, moderní technologii  použité při jejich výrobě a polyethylenu nejvyšší kvality jsou kontejnery odolné vůči mechanickým nárazům a proměnlivým vlivům počasí.

Nádoby IgloLeader jsou UV stabilní, což znamená, že kontejnery nemění svou barvu vlivem slunečního záření. Díky jedinečnému designu a rozmanitosti barev se osvědčují na sídlištích i na pěších zónách. Lze též aplikovat speciální grafiku zatavenou do kontejneru, která umožňuje kontejner opatřit např. městským znakem či logem firmy.

iglo leader

Nádoby MiniLeader, EuroLeader a SuperLeader

MiniLeader        objem 1,5 m3    

EuroLeader        objem 2,5 m3

SuperLeader     objem 3,5m3

Nádoby jsou optimálně projektovány pro sběr tříděného odpadu. Hlavní specifické parametry jako design a funkčnost nádob byly pečlivě vyvíjeny mnoho let na základě zkušeností a tržních průzkumů. Nádoby jsou vybaveny dvoudílným dnem, které lze zajistit proti nežádoucímu vyprázdnění třetí osobou.  Stabilní tvar nádoby zabraňuje převrhnutí. Vhazovací otvory jsou přizpůsobeny různým druhům a rozměrům odpadu, např. lahvím (do 5 litrů). Ve standardním provedení mají nádoby MiniLeader 2 otvory a 2 popisy (grafiky). Oproti tomu mají nádoby EuroLeader a SuperLeader 4 otvory a 4 popisy (grafiky). Nádoby EuroLeader získaly prestižní ocenění pro Výrobek roku 1999 na Jarní konferenci Sdružení firem vyrábějících výrobky technologií rotačního tváření v Barceloně.

Kontejnery na recyklovaný odpad
Kontejnery na recyklovaný odpad

 

Nezávazná poptávka